Pastelky

apríla 08, 2016

Prišla jar a s ňou aj farby. Všetko kvitne, žiari..človeku je hneď lepšie a krajšie. Je to aj obdobie kedy sa dobre maľujú steny v detskej izbe...napríklad na pastelovo:-)  Jemné odtiene, krásne oživia každú izbičku malej Slivky. Ružová, marhuľová či žltá. Modrá, zelenkavá či fialová. 
Úžasne sa kombinujú s bielou. No aj s čiernou si celkom dobre rozumejú. Teepee kt. by do pastelkovej izby zapadlo, môžete nájsť tu

Stačí pár doplnkov ( vankúše, deky...).


Dekorácie na stenu sa dajú veľmi jednoducho urobiť z papierových tanierov na piknik.


Rôznorodé citáty nájdete na internete. Stačí len vytlačiť a zarámovať. ( alebo počkať na Slivníkovo, kedy ich bude mať v ponuke xixi).Toto božské kresielko majú doma aj Dorota&Greta. Odkiaľ je, sa dozviete tu

Aj rôzne vzory sa dajú kombinovať. Aj knižky sa nájdu pastelkové..stačí ich len vyložiť ( aj čítať samozrejme) a sú skvelým doplnkom. 


Použite tapetu napr. len na jednu stenu. Rôzne girlandy, hračky.


Čierna, biela a jemné pastelové farby. Prečo nie?Na akúkoľvek detskú izbu netreba veľa. Nemusí to byť vôbec drahá záležitosť. 
Keď má človek otvorené oči, nájde nádherné kúsky.

Napríklad textilné bábiky z nášho Slivníkova, môžu slúžiť aj ako doplnok. Stačí ich posadiť na posteľ a je to. Či  papierové vrecia, ktoré budú v slivkovom eshope od pondelka. A taktiež  obláčikové hanblivé slečny :-) Však sú rozkošné? 

ZDROJ: Pinterest , internet
You Might Also Like

0 komentárov

DVEmatky

Reumama blog

Slivníkovo eshop

Slivníkovo eshop